UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
oczywiście dajcie wyższe jeszcze ceny na mecz ze Śląskiem ! już ceny są wyższe na mecze z Elaną i Widzewem, wstyd, czyzak co ty robisz w tym klubie niedługo 300 osób będzie chodziło na mecze ! dno marketingowe dno piłkarskie zarząd na taczke !
BullyBoys