UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

oczywiście dajcie wyższe jeszcze ceny na mecz ze Śląskiem ! już ceny są wyższe na mecze z Elaną i Widzewem, wstyd, czyzak co ty robisz w tym klubie niedługo 300 osób będzie chodziło na mecze ! dno marketingowe dno piłkarskie zarząd na taczke !

BullyBoys