UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

oczywiście dajcie wyższe jeszcze ceny na mecz ze Śląskiem ! już ceny są wyższe na mecze z Elaną i Widzewem, wstyd, czyzak co ty robisz w tym klubie niedługo 300 osób będzie chodziło na mecze ! dno marketingowe dno piłkarskie zarząd na taczke !

BullyBoys

Anuluj