UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Moim zdaniem niech sobie jeżdżą a jak wjerzdaza sprzęt do kradzieży drzewa traktory tiry i wszelki sprzęt nad leśnictwa to się nie niszczy dróg sciulki runa jeżdżą badziory po całych lasach i okradaja bez prawnie polskie lasy. Z tym trzeba walczyć zobacz jakie zadkie są lasy widać je na przestarzałe.
BandzioryWKrawatach