Wybrany wątek opinii

Amerykanca się zachciało?? A co w Elblągu brakuje porządnych facetów??? Ani trochę mi jej nie żal.
Dax (2018.08.07)
Oooo żesz ???? a są jacyś porządni w Elblągu? Jak są to chcę poznać ????
,,,,,, (2018.08.07)
Powrót do komentarzy