Amerykanca się zachciało?? A co w Elblągu brakuje porządnych facetów??? Ani trochę mi jej nie żal. Dax
Amerykanca się zachciało?? A co w Elblągu brakuje porządnych facetów??? Ani trochę mi jej nie żal.