Wybrany wątek opinii
Myślę też, że ze względu na specyfikę swojego działania konopie mają większe szanse na uzależnienie się od nich. Szereg artystów piesze słowa i muzykę będąc na haju dlatego zaskakują nas neologizmali, porównianiami i szykiem przestawnym tak jak choćby tutaj: " Jeżeli piękno zasługuje na potępienie, jeżeli wolnoś poteguje jedynie zło, jeżeli szczęście jest przeszkodą do zbawienia to osądzi mnie bezduszna wieczna noc" - Komu się nie podoba? Ładny kawałek:) ale nie pisany o czystym umyśle. Obyśmy tylko nie musieli przez te chwile odlotu wydawać ogromne pieniądze na leczenie problemów niepłodności i braku chęci do pracy.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Pytam ponownie. Czy zdaje sobie Pani sprawę, że w samej Warszawie przez weekend wypala się 1.5 tony marihuany? Czy to oznacz, że po zalegalizowaniu będzie się jej paliło więcej? Przykłady krajów w których zalegalizowano posiadanie mówią co innego. Tak samo było z alkoholem. w USA najwięcej produkowano i pito w czasie prohibicji. Ale rozumiem, że popierasz rozwijanie się gangów i mafii.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
najwiecej do powiedzenia mają ci co się nie znają
"Jesli wprowadzanie do obrotu marihuany to zbrodnia to sprzedaż alkoholu nalezałoby nazwać ludobójstwem"
Do moderacji
Odpowiedz
4
0