UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pytam ponownie. Czy zdaje sobie Pani sprawę, że w samej Warszawie przez weekend wypala się 1.5 tony marihuany? Czy to oznacz, że po zalegalizowaniu będzie się jej paliło więcej? Przykłady krajów w których zalegalizowano posiadanie mówią co innego. Tak samo było z alkoholem. w USA najwięcej produkowano i pito w czasie prohibicji. Ale rozumiem, że popierasz rozwijanie się gangów i mafii.

ktosław

Anuluj