UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pytam ponownie. Czy zdaje sobie Pani sprawę, że w samej Warszawie przez weekend wypala się 1.5 tony marihuany? Czy to oznacz, że po zalegalizowaniu będzie się jej paliło więcej? Przykłady krajów w których zalegalizowano posiadanie mówią co innego. Tak samo było z alkoholem. w USA najwięcej produkowano i pito w czasie prohibicji. Ale rozumiem, że popierasz rozwijanie się gangów i mafii.
ktosław