UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a można by wydawać koncesje pobierac akcyzę i nie robić z ludzi dorosłych dzieci a tym bardziej bandytów ale rządzili i rządzą nami idio ci
szimurina
a można by wydawać koncesje pobierac akcyzę i nie robić z ludzi dorosłych dzieci a tym bardziej bandytów ale rządzili i rządzą nami idio ci
szimurina