UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a można by wydawać koncesje pobierac akcyzę i nie robić z ludzi dorosłych dzieci a tym bardziej bandytów ale rządzili i rządzą nami idio ci

szimurina

Anuluj