Wybrany wątek opinii
Dostojnie wyglądają nasi żołnierze gdy równo maszerują:). Łotwa graniczy z Rosją więc była to misja z pewnym zagrożeniem dlatego dodatkowe wynagrodzenie tym bardziej im się należy. Nie każdy nadaje się to służby i stąd te nieprzychylne opinie graniczące z zazdrością. Radość z szczęśliwego powrotu jak widzimy jest szczera. Obyśmy mieli tylko takie pokojowe misje! Życzymy miłego, zasłużonego odpoczynku.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Tak dodatkowe zagrozenie.....w razie prawdziwego zagrożenia zdolność bojowa naszego wojska jest tak słaba że w ogóle szkoda na to pieniędzy chyba.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Sddg - "Forty to one. Soldiers of Poland second to none"
Z jednymi idzie po zwycieństwo a z innymi chodzi się do pracy. Dzisiaj już nie mam więcej czasu na odpisywanie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0