Wybrany wątek opinii

Dostojnie wyglądają nasi żołnierze gdy równo maszerują:). Łotwa graniczy z Rosją więc była to misja z pewnym zagrożeniem dlatego dodatkowe wynagrodzenie tym bardziej im się należy. Nie każdy nadaje się to służby i stąd te nieprzychylne opinie graniczące z zazdrością. Radość z szczęśliwego powrotu jak widzimy jest szczera. Obyśmy mieli tylko takie pokojowe misje! Życzymy miłego, zasłużonego odpoczynku.
Victoriam (2018.07.03)
Tak dodatkowe zagrozenie.....w razie prawdziwego zagrożenia zdolność bojowa naszego wojska jest tak słaba że w ogóle szkoda na to pieniędzy chyba.
Sddg (2018.07.03)
@Sddg - "Forty to one. Soldiers of Poland second to none" Z jednymi idzie po zwycieństwo a z innymi chodzi się do pracy. Dzisiaj już nie mam więcej czasu na odpisywanie.
Victoriam (2018.07.03)
Powrót do komentarzy