UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dostojnie wyglądają nasi żołnierze gdy równo maszerują:). Łotwa graniczy z Rosją więc była to misja z pewnym zagrożeniem dlatego dodatkowe wynagrodzenie tym bardziej im się należy. Nie każdy nadaje się to służby i stąd te nieprzychylne opinie graniczące z zazdrością. Radość z szczęśliwego powrotu jak widzimy jest szczera. Obyśmy mieli tylko takie pokojowe misje! Życzymy miłego, zasłużonego odpoczynku.
Victoriam