UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dostojnie wyglądają nasi żołnierze gdy równo maszerują:). Łotwa graniczy z Rosją więc była to misja z pewnym zagrożeniem dlatego dodatkowe wynagrodzenie tym bardziej im się należy. Nie każdy nadaje się to służby i stąd te nieprzychylne opinie graniczące z zazdrością. Radość z szczęśliwego powrotu jak widzimy jest szczera. Obyśmy mieli tylko takie pokojowe misje! Życzymy miłego, zasłużonego odpoczynku.
Victoriam