Złoto elbląskich nauczycielek (siatkówka)
W sobotę (24 marca) w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 8 w Elblągu odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pracowników Oświaty w Piłce Siatkowej Kobiet. Wygrały elblążanki. Zobacz więcej zdjęć.