Złoto elbląskich nauczycielek (siatkówka)

6
25.03.2012
Złoto elbląskich nauczycielek (siatkówka)
W sobotę (24 marca) w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 8 w Elblągu odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pracowników Oświaty w Piłce Siatkowej Kobiet. Wygrały elblążanki. Zobacz więcej zdjęć.
Mistrzostwa zorganizował Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Elblągu. Wzięło w nich udział pięć drużyn reprezentujących Elbląg, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Morąg i Szczytno.
   Najlepszą drużyną turnieju był Elbląg, drugie miejsce zajęło Szczytno, które po ciężkich zmaganiach pokonało drużynę z Kętrzyna. Drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz indywidualne statuetki dla najlepszej rozgrywającej, atakującej, broniącej, libero i najsympatyczniejszej zawodniczki.
   
   
Ewa Maliszewska

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Brawo, gratulacje dla pań :)
(2012.03.25)

info

0  
  0
Aż cztery zawodniczki ze składu to nauczycielki II LO. Brawo!!!
okta (2012.03.25)

info

0  
  0
Bravo!!!
>"< (2012.03.25)

info

0  
  0
Wielkie gratulacje dla naszych pań! Jesteście super. My czekamy na edycję męską i też się postaramy!
adamsiata (2012.03.26)

info

0  
  0
gratulacje dla pań a w szczegolności dla Donatki Fanka
(2012.03.26)

info

0  
  0
Nie tylko uczą ale i angażują się poza lekcjami :) Super. Pozdrowienia dla Pani Krysi i całej Sp4
(2012.03.27)

info

0  
  0