Kibicują, wspierają, dobrze się bawią

9
26.07.2019
Kibicują, wspierają, dobrze się bawią
fot. Anna Dembińska
Zawodniczki + kibice = dobra zabawa. Tak w skrócie można podsumować czwartkowy trening Startu, na który zostali zaproszeni wszyscy chętni fani piłki ręcznej. Zobacz zdjęcia.
To nie pierwszy trening zawodniczek z kibicami. Już w poprzednich sezonach fani EKS mogli zagrać z zawodniczkami w piłkę ręczną. Piłkarki towarzyszyły im również podczas ich treningów, udzielały fachowych rad i pomagały stawiać pierwsze kroki w szczypiorniaku. Na czwartkowe (25 lipca) zajęcia stawiło się kilkudziesięciu fanów, w większości tych, którzy najgłośniej dopingują drużynę podczas meczów. Trening rozpoczął się oczywiście od rozgrzewki, którą dla kibiców poprowadził drugi szkoleniowiec zespołu Tomasz Popowicz. Po niej przyszedł czas na wspólne zajęcia, były m.in. 'Pszczółki' - jedna z ulubionych gier Talanta Dujszebejewa - jak powiedział trener Andrzej Niewrzawa. Po niej kolejne dwie konkurencje, które wylały z naszych kibiców siódme poty. Podczas treningu nie zabrakło nutki rywalizacji, ale wszystko opatrzone było zasadą fair play i sympatyczną atmosferą. Z zajęć bardzo zadowolony był Piotr - Kibicem Startu jestem od zawsze, zostałem nim dzięki mojemu tacie, który zabierał mnie także na Olimpię. Pierwszy raz byłem na takim treningu. Była świetna atmosfera, integracja drużyny z kibicami to mistrzostwo świata. Znam kilka innych drużyn i wiem, że nie wszystkie tak się integrują z kibicami. Powinniśmy to częściej powtarzać. Tego treningi są męczące, miałem również okazję biegać z zawodniczkami na bieżni i muszę powiedzieć, że dziewczyny wykonują kawał ciężkiej roboty - podsumował Piotr.
   Porządnie rozgrzani kibice mogli dopingować zawodniczki, które rozegrały pierwszy w tym sezonie wewnętrzny sparing, a na koniec zaprezentowali nową flagę wyjazdową.
   

   Patronem medialnym Startu jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
Anna Dembińska

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Wspólny prysznic i szatnia też była?
(2019.07.26)

info

6  
  4
Sadowski kibic Startu??? Pogonic gooo czego on tam szukal..
Sergiwj (2019.07.26)
Popieram pogonic go
Krzychu11 (2019.07.26)
Wspólny prysznic i szatnia też była? Chciałem na początku napisać ci kilka ciepłych słów o fantazjowaniu ale przy swoim zapatrzeniu na te piękne dziewczyny mogło by do ciebie nie dotrzeć sedno mojej wypowiedzi, powiem tylko taaaak wszyscy ze wszystkimi kąpią się po każdym treningu, meczu. .. a teraz idź do ubikacji i tylko zamknij drzwi żeby mama nie przyczaiła co robisz. ..
OnanizmWzmacniaOrganizm (2019.07.26)
Co to za jakaś durna moda, żeby loga wszystkich miast w Polin odnosiły się do tęczy? Nawet Elbląga to nie ominęło.
(2019.07.26)

info

3  
  3
I kto wygrał?
sebazatorze (2019.07.26)

info

0  
  0
Wysmarowałeś esej piękne chyba inaczej... Pedzie i piłkarki pod prysznicem zero konfliktu... wszyscy bezpieczni.
(2019.07.26)
Nic nie zrobicie. Ilość ludzi z zewnątrz obnażyła wszystko do nagości. Damska piłka ręczna jest w czarnej dziurze. Nie takie kluby zawieszało swoją działalność w oczekiwaniu na lepsze czasy. Dotyczyło to również włoskiej piłki nożnej. I nikt nie rwał tam szat i nie panikował. Grajcie, ale za kasę sponsorów, nie podatników.
(2019.07.27)

info

3  
  8
Kocham kiboli Jagiellonii Bialystok.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.07.27)

info

4  
  2