UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co to za jakaś durna moda, żeby loga wszystkich miast w Polin odnosiły się do tęczy? Nawet Elbląga to nie ominęło.
Co to za jakaś durna moda, żeby loga wszystkich miast w Polin odnosiły się do tęczy? Nawet Elbląga to nie ominęło.