Elblążanie o krok od podium

1
01.08.2022
Elblążanie o krok od podium
Mateusz i Dominik Bożejewiczowie i trener Piotr Kowal (w środku) (fot. nadesłana)
Elblążanie Mateusz i Dominik Bożejewiczowie zajęli czwarte miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzików w siatkówce plażowej. W tym sezonie elblążanie grają w barwach SMS Ostróda.

W weekend w Sulejowie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w siatkówce plażowej. W turnieju finałowym uczestniczyło 16 najlepszych zespołów z całej Polski. Z bardzo dobrej strony pokazali się elbląscy bliźniacy - Mateusz i Dominik Bożejewiczowie startujący w barwach SMS Ostróda (wypożyczeni z IKS Atak). Podopieczni Piotra Kowala rywalizację zakończyli na czwartym miejscu. W meczu o brązowy medal ulegli parze MMKS Kędzierzyn Koźle (Dawid Banasiak i Aleksander Kopania) 0:2 (17:21 i 17:21). Sukces jest tym większy, ze elbląscy siatkarze byli rok młodsi od swoich rywali.

SM

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Ale ten pan wice ma parcie na szkło - a to w materiale płatnym o "atrakcjach" i zaproszeniach do Ostródy i trenerce -, czyżby został wytypowany przez włodarza Elbląga do startu w wyborach na fotel w UM?
kuk (2022.08.01)

info

2  
  2