UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale ten pan wice ma parcie na szkło - a to w materiale płatnym o "atrakcjach" i zaproszeniach do Ostródy i trenerce -, czyżby został wytypowany przez włodarza Elbląga do startu w wyborach na fotel w UM?
kuk
Ale ten pan wice ma parcie na szkło - a to w materiale płatnym o "atrakcjach" i zaproszeniach do Ostródy i trenerce -, czyżby został wytypowany przez włodarza Elbląga do startu w wyborach na fotel w UM?
kuk