UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale ten pan wice ma parcie na szkło - a to w materiale płatnym o "atrakcjach" i zaproszeniach do Ostródy i trenerce -, czyżby został wytypowany przez włodarza Elbląga do startu w wyborach na fotel w UM?

kuk

Anuluj