Drużyna portEl.pl spisała się na medal!

11
02.06.2019
Drużyna portEl.pl spisała się na medal!
(fot. Michał Skroboszewski)
Już po raz czwarty portEl.pl miał swoją drużynę w Biegu Piekarczyka. Drużynę wyjątkową, bo złożoną z Czytelników, którzy jak zwykle spisali się na medal. Zobacz zdjęcia.
Marzena, Ania, Ewelina, Krzysztof i dwóch Arków – to skład drużyny portEl.pl, której kapitanem był naczelny portEl.pl Rafał Gruchalski. Zadanie nie było wcale takie łatwe – w upale sięgającym 30 stopni Celsjusza dotrzeć na metę 10-kilometrowego biegu w 60 minut.
   Jak się jednak okazało, nasi Czytelnicy mają naprawdę moc w nogach, bo większość z nich pognała do przodu, próbując mimo upału śrubować swoje własne rekordy. W efekcie kilkoro z nich z powodzeniem osiągnęło wynik poniżej 55 minut, a startującemu jako pacemaker naczelnemu pozostało zagrzewać do boju także pozostałych zawodników, walczących z godzinnym limitem czasu.
   Najważniejsze jednak, że wszyscy uczestnicy drużyny dotarli na metę w świetnej kondycji i już z medalami na szyjach mogli się delektować pysznymi arbuzami.
   W klasyfikacji drużynowej portEl.pl zajął 11 miejsce wśród 14 drużyn. Wygrał Dzierzgoń Team przed Komplet Team i FLSmidth Maag Gear. 
   Dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!
   
red.

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

" Najważniejsze jednak, że wszyscy uczestnicy drużyny dotarli na metę w świetnej kondycji i już z medalami na szyjach " i o to chodzi i tak trzymać. Brawo !
pampi-ZAWADA (2019.06.02)
Dajta spokój, po co latać w taki upał. Lepiej napić się piwa i wywalić brzuch na słońce. W niedzielę zawsze leżę z nogami do przodu i piwo.
Bronek wielki brzuch (2019.06.02)
Brawo pozdrowienia z Korei
(2019.06.02)

info

3  
  1
Brawo Ania
Ania k. (2019.06.02)
fajni ludzie fajna atmosfera, miłe dla oka sylwetki a nie nasterydowane cielska pakerów z arbuzami pod pachą i napuchniętym łbem!
(2019.06.02)

info

5  
  1
Brawo biegacze Portelu i pozostali, tak trzymajcie, podziwiam Was za to że Wam się chce, w dodatku w taką pogodę.
brawodlaWas (2019.06.02)

info

4  
  0
Czyzbys mial cos wspolnego nie daj Boze z Bronkiem Komorowskim I jego zona,ktorzy nalogowo biegaja maratony ? Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.06.03)
Młodzi są, stawy wytrzymaja. .. szkoda, ze nie ma opcji po tartanie to bym moze pobiegl jak szczała:)
wrrrrrrrrrrrrrrr (2019.06.03)

info

3  
  0
Zawsze to lepiej taki beg wyglada w Elblągu niż w "tęczowym 3 miescie"
romuś (2019.06.03)

info

4  
  3
Pan Rafał extra wygląda, miło popatrzeć.
(2019.06.03)

info

0  
  1