UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo biegacze Portelu i pozostali, tak trzymajcie, podziwiam Was za to że Wam się chce, w dodatku w taką pogodę.
brawodlaWas
Brawo biegacze Portelu i pozostali, tak trzymajcie, podziwiam Was za to że Wam się chce, w dodatku w taką pogodę.
brawodlaWas