Dart po raz czwarty

05.11.2023
Dart po raz czwarty
Fot. nadesłana
Rozegrano już czwarte spotkanie Elbląskiej Ligi Darta. W turnieju udział wzięło 18 osób.

Dart po raz czwarty
Fot. nadesłana
- Rozegraliśmy cztery grupy z których wychodziły dwie osoby. Tego dnia najlepszy okazał się Grzegorz Polcyn, który w finale pokonał Piotra Michałka. Miejsce trzecie zajął Kamil Kuzioła, pokonując Bogdana Tackę - informują organizatorzy Elbląskiej Ligi Darta.

28 października elblążanie podbijali Tczew na I Turnieju o Puchar Starosty Tczewskiego. Elbląg reprezentowali Agnieszka Lewandowska, Adrian Lewandowski, Kamil Kuzioła, Grzegorz Polcyn, Dariusz Rogiński oraz Paweł Szafrański.

 

Na podium stanęli:

Grzegorz Polcyn zdobywając I miejsce w kategorii panów

Agnieszka Lewandowska zdobywając II miejsce w kategorii pań.

 

Bliski podium był również Kamil Kuzioła, który po walce o 3. miejsce, niestety musiał uznać wyższość przeciwnika. Jednak Kamil zdobył nagrodę MVP za najwyższy Check-Out w turnieju 120, oraz max'a 180.

 

Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym Elbląskiej Ligi Darta.

 

 

 

 

 

Wyniki ostatniego turnieju.

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter