28 października elblążanie podbijali Tczew na I Turnieju o Puchar Starosty Tczewskiego. Elbląg reprezentowali Agnieszka Lewandowska, Adrian Lewandowski, Kamil Kuzioła, Grzegorz Polcyn, Dariusz Rogiński oraz Paweł Szafrański.
Na podium stanęli:
Grzegorz Polcyn zdobywając I miejsce w kategorii panów
Agnieszka Lewandowska zdobywając II miejsce w kategorii pań.
Bliski podium był również Kamil Kuzioła, który po walce o 3. miejsce, niestety musiał uznać wyższość przeciwnika. Jednak Kamil zdobył nagrodę MVP za najwyższy Check-Out w turnieju 120, oraz max'a 180.
Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym Elbląskiej Ligi Darta.
Wyniki ostatniego turnieju.
