Będą jeździć po lesie

2
21.08.2019
Będą jeździć po lesie
fot. nadesłana (arch. PortEl.pl)
Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników górskiej jazdy na rowerze po lesie. Maraton MTB odbędzie się 31 sierpnia w miejscowości Kadyny ok. 20 km na północ od Elbląga. Start zawodów planowany jest na godzinę 10.30 ( Parkour „Hotel Folwark Kadyny”).
Tak, jak co roku maraton odbędzie się po trasie szlaku rowerowego MTB Nadleśnictwa Elbląg w Kadynach. Szczegóły dotyczące maratonu można znaleźć na stronie na profilu facebookowym Nadleśnictwa Elbląg oraz na stronie internetowej: http://www.elblag.gdansk.lasy.gov.pl/
   http://www.facebook.com/NadlesnictwoElblagLasyPanstwowe
   
   Formularz zapisów: http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=413
   
   Planujemy, piknikową, rodzinną atmosferę z poczęstunkiem oraz zabawami dla najmłodszych, a dla starszych emocjonującą rywalizację o atrakcyjne nagrody.
   Uwaga! W tym roku zamykamy listę zawodników na numerze 200.
   
   Zapraszamy serdecznie.
Jan Piotrowski, Nadleśnictwo Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

jakie Elblag Gdansk lasy gov 2 rozne wojewodztwa a z rzadem pod "prykrywka " gov to jak nieznajomosc prawa polskeigo powowlywanie sie na miedzynarodoowe elblaskie lasy to elblaskie nie gdanskie hej narka zwalaszyli plany budowy elblaskich drog I pobudowali w gdansku teraz chcca zwachac co z lasow mozna jeszcze 700 zolnierzykow zatrudnili
ARCITECT (2019.08.21)
@ARCITECT - Napisz o co ci chodzi tylko na trzeźwo.
(2019.08.21)