Drogą pięknych widoków. Spacer z PTTK

21.03.2013
Drogą pięknych widoków. Spacer z PTTK
Komisja Fotografii Krajoznawczej przy PTTK w Elblągu zaprasza w niedzielę 24 marca na 1. Wiosenny spacer z aparatem fotograficznym po Wysoczyźnie Elbląskiej.
Drogą pięknych widoków z Łęcza do Kadyn. Długość trasy 10 km. Odjazd z dworca PKS o godz.7.00.
   Spacer poprowadzi przewodnik Alicja Gronek. Przewidywany powrót około godz. 15. Zapraszamy.
   
   
Henryk Myśliński, PTTK Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter