Zatrzymani za posiadanie narkotyków

4
28.07.2020
Zatrzymani za posiadanie narkotyków
fot. policja
Policjanci z Elbląga zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wszystkie zatrzymania miały miejsce wczoraj (27 lipca 2020r.). Pierwsze na ulicy Malborskiej w Elblągu. W plecaku 34-latka policjanci znaleźli woreczek z amfetaminą. Kolejne zatrzymanie było w miejscowości Majki. Funkcjonariusze z komisariatu w Pasłęku zatrzymali 20-latka. Miał przy sobie marihuanę. Ten sam narkotyk miał inny 20-latek, który został zatrzymany w samym Pasłęku. Ten młody mężczyzna również trafił do policyjnej celi.

Za posiadanie nawet niewielkich ilości narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jakub Sawicki, biuro prasowe KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Jak to wreszcie jest z tą marihuaną. Skoro ktoś ją pali, to musi mieć trochę przy sobie. i za to odsiadka?
(2020.07.28)

info

4  
  0
Trawkę można kupić legalnie w automatach jeden jest na starym mieście THCdo0,20% doskonale relaxuje i nie ma uczucia odurzenia
(2020.07.28)

info

4  
  2
Chore panstwo ja to bym pozamykał tych milicjantow ci nic innego niepotrafia zrobić oprócz rewizji plecaka małolata na miescie, to ma być policja, gownazeria
Elblazaninn (2020.07.29)

info

1  
  0
Sukcesss !!!!! Gang Olsena rozbity !!!!!
Mietek podnietek (2020.07.30)

info

1  
  0