UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to wreszcie jest z tą marihuaną. Skoro ktoś ją pali, to musi mieć trochę przy sobie. i za to odsiadka?
Jak to wreszcie jest z tą marihuaną. Skoro ktoś ją pali, to musi mieć trochę przy sobie. i za to odsiadka?