Zatrzymali podejrzanego o posiadanie narkotyków. Był także poszukiwany listem gończym

9
14.09.2020
Zatrzymali podejrzanego o posiadanie narkotyków. Był także poszukiwany listem gończym
Fot. arch. KMP w Elblągu
Policjanci z Elbląga zatrzymali 21-latka, przy którym znaleźli amfetaminę. Mężczyzna był także poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Elblągu do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci prewencji zatrzymali 21-latka, który jest podejrzany o posiadanie narkotyków. Kontrola miała miejsce wczoraj (13 września) na ulicy Płk. Dąbka w Elblągu. W trakcie legitymowania policjanci znaleźli przy mężczyźnie woreczek z amfetaminą. Dodatkowo okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Elblągu do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Zostanie przekazany służbie więziennej.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Bardzo dobrze !!! Brawo dla Policji za eliminacje chwastów ze społeczeństwa !!!
Ksiądz Proboszcz (2020.09.14)
A mandat? Bez mandatu?
(2020.09.14)

info

2  
  0
Powie że pije w Kapselku (zna Janka)i prokurator umorzy.
(2020.09.14)
Kapselka już nie ma
(2020.09.15)
@Ksiądz Proboszcz - zgadzam się, brawo dla policji, ćpun i to jeszcze poszukiwany, niby facet bo jajka obrośnięte a taki idiota
(2020.09.15)
Gdzie cudzysłów. Przepraszam RODO.
(2020.09.16)
Ćpuny i pijaków surowo karać
(2020.09.16)
to nie koniec
(2020.09.27)
ćpuny z robotniczej i okolic myślą ze niema na nich prawa
(2020.09.27)