Zatrzymali podejrzanego o posiadanie narkotyków. Był także poszukiwany listem gończym
Fot. arch. KMP w Elblągu
Policjanci z Elbląga zatrzymali 21-latka, przy którym znaleźli amfetaminę. Mężczyzna był także poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Elblągu do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności.