Bardzo dobrze !!! Brawo dla Policji za eliminacje chwastów ze społeczeństwa !!!Ksiądz Proboszcz
Bardzo dobrze !!! Brawo dla Policji za eliminacje chwastów ze społeczeństwa !!!