Podróżowali z amfetaminą

5
07.09.2020
Podróżowali z amfetaminą
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Pasłęku zatrzymali mężczyzn, podejrzanych o posiadanie narkotyków.  Podczas kontroli drogowej funkcjonariusze znaleźli w samochodzie amfetaminę. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.  

W miejscowości Rzeczna (gm. Pasłek) policjanci zatrzymali do kontroli drogowej BMW, którym podróżowało dwóch mężczyzn w wieku 30 i 20 lat. W samochodzie funkcjonariusze znaleźli woreczek foliowy z amfetaminą. Zarówno kierowca jak i pasażer trafili do policyjnego aresztu. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

ktoś życzliwy strzelił z ucha?
(2020.09.07)

info

7  
  1
i bardzo dobrze niby faceci bo jajka obrośnięte a takie tłuki, niech się za robote wezmą a nie
(2020.09.08)
Następny zwyrol w jajka zagląda kolegom
(2020.09.08)
Ale dlaczego każdy w aucie ma iść do aresztu? Może pasażer nic nie wiedział, że kierowca schował amfę do schowka w aucie? A jeśli znajdą u taksówkarza z którym akurat będę jechał to też mnie aresztują? To jest chore.
kkkkkk1 (2020.09.08)

info

4  
  1
@kkkkk1 - wytarczy popytac. 3 lata motywyje do zeznania prawdy.
(2020.09.08)

info

1  
  0