UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale dlaczego każdy w aucie ma iść do aresztu? Może pasażer nic nie wiedział, że kierowca schował amfę do schowka w aucie? A jeśli znajdą u taksówkarza z którym akurat będę jechał to też mnie aresztują? To jest chore.

kkkkkk1

Anuluj