Pijani kierujący, jeden bez uprawnień

3
24.08.2020
Pijani kierujący, jeden bez uprawnień
Fot. KMP w Elblągu
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w czasie weekendu zatrzymali 4 nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich nie posiadał uprawnień do kierowania autem.

22-latek został zatrzymany podczas obsługi kolizji w miejscowości Zielony Grąd. Po zbadaniu alkotestem okazało się, że ma on w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

44-latek kierujący volvo również doprowadził do kolizji. Było to w okolicach ul. Skrzydlatej. Badający go alkotestem policjanci ustalili, że mężczyzna ma 2,7 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo, okazało się, że nie ma on uprawnień do kierowania samochodem.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 51-latkowi kierującemu vw golfem. Ten z kolei został zatrzymany do kontroli przy ul. Łęczyckiej. Badanie alkotestem wykazało u niego 1,06 promila.

Wszystkim wymienionym kierującym grozi teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz kierowania wszelkimi pojazdami na czas określony przez sąd.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

WYSOKI SĄDZIE! Ale sąd ma roboty do zrobienia! 2 promile? To żywa torpeda drogowa! To ile mu dać? Ile jest warte ludzkie życie innych uczestników ruchu? Ze 2 tys? No to tyle dostanie i wszyscy happy. 2 tys. .. to pralka jest droższa!!!!!
Sądy niesprawiedliwości (2020.08.24)

info

8  
  0
To co policjanci wykrywają jest malutkim promilem. Jeżdżących "zabójców "niestety jest zbyt dużo, dlatego policjanci nieco się sprężajcie.
(2020.08.24)

info

8  
  1
Idioci, bez hejtu.
pampi-ZAWADA (2020.08.24)

info

2  
  1