UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

WYSOKI SĄDZIE! Ale sąd ma roboty do zrobienia! 2 promile? To żywa torpeda drogowa! To ile mu dać? Ile jest warte ludzkie życie innych uczestników ruchu? Ze 2 tys? No to tyle dostanie i wszyscy happy. 2 tys. .. to pralka jest droższa!!!!!

Sądy niesprawiedliwości