Naczepa warta 100 tys. zł zatrzymana na granicy

3
12.08.2020
Naczepa warta 100 tys. zł zatrzymana na granicy
fot.arch.straży granicznej
Na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali naczepę typu chłodnia marki Schmitz o szacunkowej wartości 100 tys. zł.

Do odprawy granicznej na kierunku wyjazdowym z Polski, 11 sierpnia stawił się samochodem ciężarowym wraz z naczepą, 55-letni mieszkaniec obwodu kaliningradzkiego. W trakcie sprawdzania legalności pochodzenia pojazdu, funkcjonariusz Straży Granicznej nabrał podejrzeń, co do oznaczeń identyfikacyjnych naczepy. Widoczne były ślady ingerencji w pole numerowe VIN. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach naczepę o wartości 100 tys. zł zatrzymali i prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie.

kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Czyli rozumiem, że naczepę zatrzymali a Ruskiego spokojnie puścili przez granicę żeby sobie wrócił do Kaliningradu?
Pan_Heniek (2020.08.12)

info

4  
  0
tak właśnie działa sg. Co innego gdyby to był Polak, wtedy do popisu mają całą game restrykcji i upokorzeń człowieka.
(2020.08.12)

info

3  
  0
w ogóle ta straż przygraniczna po zlikwidowaniu MRG nie ma nic do robory tylko pisać jakieś pier. .oły raz na dwa dni jako sukces ? Do roboty zagonić i na piechotę patrolować pas przygraniczny w pełnym umundurowaniu i z maską gazową na twarzy w upale tak jak wojsko szkoli to im się odechce pisać o mało istotnych sprawach dla Elbląga. Niech wykrywają nieprawidłowości ale eldorado w budce z laptopem se znaleźli a nie przygotowanie do napaści wroga.
(2020.08.12)

info

3  
  0