UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
w ogóle ta straż przygraniczna po zlikwidowaniu MRG nie ma nic do robory tylko pisać jakieś pier. .oły raz na dwa dni jako sukces ? Do roboty zagonić i na piechotę patrolować pas przygraniczny w pełnym umundurowaniu i z maską gazową na twarzy w upale tak jak wojsko szkoli to im się odechce pisać o mało istotnych sprawach dla Elbląga. Niech wykrywają nieprawidłowości ale eldorado w budce z laptopem se znaleźli a nie przygotowanie do napaści wroga.