Na złość teściowej wezwał policję...

4
20.02.2026
Na złość teściowej wezwał policję...
Fot. KMP Elbląg
37-letni mieszkaniec Drulit powiadomił dyżurnego KP Pasłęk, iż z jego miejsca zamieszkania skradziono 60 tys. zł.

On sam w tym czasie był w Gdańsku. Jak ustalono, nie doszło do żadnej kradzieży, a mężczyzna zadzwonił, bo chciał być złośliwy dla swoje byłej teściowej, właścicielki mieszkania.

37-latek przyznał się policjantom do złośliwości, teraz zostanie za to ukarany grzywną. Jak widać bycie złośliwym nie popłaca...

inf. KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Dowcip tygodnia o... teściowej:)
Frycek (2026.02.20)

info

6  
  2
Widocznie u kogoś Prima Aprilis trwa cały rok
(2026.02.20)

info

8  
  0
997 jest na policję, a 112 to jest alarmowy
(2026.02.20)

info

5  
  3
Panie Drozda, idź pan w CH... z takim żartem.
Siostry wielkiej lagi (2026.02.21)

info

1  
  0