Kierowca pod wpływem narkotyków, pasażer poszukiwany

8
09.09.2020
Kierowca pod wpływem narkotyków, pasażer poszukiwany
Policjanci z Elbląga zatrzymali do kontroli toyotę, którą podróżowało trzech młodych mężczyzn. Dwóch z nich zostało zatrzymanych do wyjaśnienia. Kierowca jechał po amfetaminie, a jeden z pasażerów był poszukiwany w sprawie pobicia.   

Interwencja miała miejsce wczoraj  (8 września) na ulicy Pocztowej w Elblągu. Do kontroli została zatrzymana osobowa toyota, w środku siedziało trzech młodych mężczyzn. 20-letni kierowca został przebadany na obecność środków odurzających. Tester wykazał, że miał w organizmie amfetaminę.

17-letni pasażer został zatrzymany jako poszukiwany w sprawie pobicia innego młodego mężczyzny. Zdarzenie miało miejsce kilka godzin wcześniej na jednej ze stacji paliw. Sprawa jest wyjaśniana przez śledczych.

Za jazdę pod wpływem środków odurzających grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Pobicie zagrożone jest kara do lat 3.
    

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Jarosław Kaczyński zajął się przepisami dla zwierząt. Pieski nie będą już na łańcuchach i jak przyznał była to jedna z najważniejszych spraw dla niego. Ale już zaostrzenie kar dla żywych torped drogowych i morderców za kołkiem to nic, dalej maja raj na ziemi. WYSOKI SĄDZIE, max 1500zl kary i prawko zabrane na 3/5lat. Przyszli mordercy drogowi powinni mieć dożywotnie zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych !!!!!
Dość tego!!!! (2020.09.09)
@Dość tego!!!! - a kto to ten Jarosław Kaczyński, i że czymś się zajął to ważne. nie ma 500+, czy co.
(2020.09.09)
Jazda pod wpływem dwa lata, pobicie trzy, a kradzież milionów złotych z pieniędzy podatników przez Sasina i Szumowskiego ile?
(2020.09.09)

info

11  
  2
Głupie wpisy, bo i głupi ci co widzą wszędzie politykę. Czemy nie widzicie dobrych przykładów, bo takie są, ale zapewnie tacy jak wy dobrego nie dojrzycie tylko zło, które przez was przemawia. Tak wam źle to na Białoruś trzeba jechać, tam gęby pewnie nie otworzycie !
(2020.09.09)
karać surowiej, no co za gnój, mógł kogoś zabić
(2020.09.10)

info

0  
  0
Gdybym był menelem, też bym widział dobro pisu. a tak nie widzę.
(2020.09.10)
"Tak wam źle to na Białoruś"- Ty na Białoruś sam sobie jedź, tam Twoi towarzysze działają skrupulatnie.
(2020.09.10)
Rzecz tyczyła się was durni !!! Została poruszona sprawa Białorusi, ponieważ na takie traktowanie właśnie zasługujecie. Doceń deb¤lu, to co masz !!!
(2020.09.10)