UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Głupie wpisy, bo i głupi ci co widzą wszędzie politykę. Czemy nie widzicie dobrych przykładów, bo takie są, ale zapewnie tacy jak wy dobrego nie dojrzycie tylko zło, które przez was przemawia. Tak wam źle to na Białoruś trzeba jechać, tam gęby pewnie nie otworzycie !


Anuluj