W programie między innymi spektakl "Niedźwiedź. Oświadczyny" w teatrze im. A. Sewruka w Elblągu, występy lokalnych artystów, konkursy, piknik rodzinny i zwiedzanie.
Szczegółowy program znajduje się na plakacie.