Wiosenny koncert w szkole muzycznej

20.03.2025
Wiosenny koncert w szkole muzycznej
fot. arch. szkoły
Szkoła muzyczna zaprasza na wiosenny koncert. Jest to projekt sekcji instrumentów dętych i perkusji, pod kierownictwem Alicji Sławińskiej-Grabowskiej oraz orkiestry wojskowej pod kierownictwem por. Michała Sowy.

Koncert odbędzie się w czwartek (20 marca) o godz. 17 w szkole muzycznej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Informacja organizatora

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter