Wiosenny koncert w bibliotece
fot. arch. Biblioteki Elbląskiej
Biblioteka Elbląska wraz ze Szkołą Muzyczną im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku zapraszają w piątek, 21 marca, o godz. 17:00 do sali „U św. Ducha” na koncert skrzypcowy w wykonaniu Pawła Szczypiorskiego, ucznia 12. klasy Ogólnokształcącej, dyplomanta w klasie skrzypiec Anny Mazur. Wstęp wolny.