Warsztaty „Las w słoiku”
W środę, 19 marca, o godz. 16.30 w Centrum Spotkań Europejskich Światowid" w Elblągu, odbędą się warsztaty „Las w słoiku”. Poprowadzi je pracownia Bosque. Pod okiem doświadczonego instruktora uczestnicy stworzą swoje własne, zamknięte ekosystemy – małe, samowystarczalne lasy w szkle.