Startuje Jazzowy Elbląg 2025

1
18.06.2025
Startuje Jazzowy Elbląg 2025
Fot. oficjalna strona Tomasza Grzegorskiego
Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki zaprasza do Klubu Krypta na pierwszą jam session w ramach rozpoczętego projektu "Jazzowy Elbląg 2025".

Projekt zaczynamy z przytupem, gdyż zagrają tytani polskiej sceny jazzowej: Tomasz Grzegorski - saksofon, Piotr Kułakowski - kontrabas, Artur Jurek - pianino i Kacper Skolik - perkusja. Zapraszamy serdecznie.

Wstęp wolny. Czwartek, 19 czerwca, godz. 19.30.

Projekt został dofinansowany ze środków Samorządu Miasta Elbląga.

Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Czemu Krypta zawsze informuje o koncercie jeden dzień wcześniej. Nie chce mi się wierzyć, że dopiero w środę o 9.30 dowiaduja się kto wystąpi u nich nastepnego dnia o 19.30.Dla mnie to jest po prostu lekceważenie potencjalnych słuchaczy.
(2025.06.19)

info

0  
  0