Projekt zaczynamy z przytupem, gdyż zagrają tytani polskiej sceny jazzowej: Tomasz Grzegorski - saksofon, Piotr Kułakowski - kontrabas, Artur Jurek - pianino i Kacper Skolik - perkusja. Zapraszamy serdecznie.
Wstęp wolny. Czwartek, 19 czerwca, godz. 19.30.
Projekt został dofinansowany ze środków Samorządu Miasta Elbląga.