Sesja jazzowa w Krypcie

28.06.2023
Sesja jazzowa w Krypcie
Na zdjęciu: Ziemowit Klimek
Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki i Klub Środowisk Twórczych zapraszają na kolejną letnią sesję jazzową.

Po raz pierwszy będzie gościć w Elblągu kontrabasista Ziemowit Klimek. Towarzyszyć mu będą znani bywalcom: Szymon Burnoś - pianino i Kacper Skolik - perkusja. Ten skład zapowiada gorącą atmosferę.

Projekt "Jazzowy Elbląg 2023" jest finansowany przez Samorząd Miasta Elbląg.

Klub Krypta - czwartek 29.06., godz. 19.30. Wstęp bezpłatny.

Klub Środowisk Twórczych Krypta

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter