Sesja jazzowa w Klubie Krypta

05.07.2023
Sesja jazzowa w Klubie Krypta
Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki i Klub Krypta zapraszają na kolejną sesję jazzową. Tym razem improwizować będą studenci Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Po raz pierwszy przed elbląską publicznością wystąpi gitarzysta Rafał Olszewski, a wraz z nim zagrają: Aleksander Panek na saksofonie, Kamil Hajduk na basie i Michał Korsak na perkusji.

Z terminami zaplanowanych letnich sesji jazzowych można się zapoznać na załączonym plakacie wydarzenia.

Projekt "Jazzowy Elbląg 2023" jest finansowany przez Samorząd Miasta Elbląg.

 

Wstęp na jam session jest bezpłatny

Klub Krypta, czwartek 6 lipca, godz. 19.30

Klub Środowisk Twórczych Krypta

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter