Sesja jazzowa w Klubie Krypta
Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki i Klub Krypta zapraszają na kolejną sesję jazzową. Tym razem improwizować będą studenci Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Po raz pierwszy przed elbląską publicznością wystąpi gitarzysta Rafał Olszewski, a wraz z nim zagrają: Aleksander Panek na saksofonie, Kamil Hajduk na basie i Michał Korsak na perkusji.