Na pierwszej sesji zaimprowizują dla słuchaczy: Adam Jeleniewski - gitara, Kamil Hajduk - gitara basowa i Michał Korsak - perkusja. Zapraszamy serdecznie do Klubu Krypta w najbliższy czwartek 5 czerwca na godz. 19.30.
W tym roku sesje jazzowe będą się odbywały co dwa tygodnie i zakończą się w połowie grudnia.