Powrót jam session w Krypcie

4
04.06.2025
Powrót jam session w Krypcie
Fot. Michał Skroboszewski
Klub Środowisk Twórczych Krypta w Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza na pierwszą sesję jazzową. Odbędzie się w czwartek, 5 czerwca o godz. 19.30. Wstęp wolny.

Na pierwszej sesji zaimprowizują dla słuchaczy: Adam Jeleniewski - gitara, Kamil Hajduk - gitara basowa i Michał Korsak - perkusja. Zapraszamy serdecznie do Klubu Krypta w najbliższy czwartek 5 czerwca na godz. 19.30.

W tym roku sesje jazzowe będą się odbywały co dwa tygodnie i zakończą się w połowie grudnia.

 

 

 

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Super!
(2025.06.04)

info

5  
  1
I znowu ten nie zadowolony z życia i pracy Barman.
(2025.06.04)

info

1  
  1
sądzę że teraz bardziej jest niezadowolony pewien wafel zaliczacją falstart dziesięciolecia ale co sie spodziewać przecieć to poko :D
(2025.06.05)

info

0  
  1
Ufo przyleci
(2025.06.05)

info

1  
  1