UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
sądzę że teraz bardziej jest niezadowolony pewien wafel zaliczacją falstart dziesięciolecia ale co sie spodziewać przecieć to poko :D
sądzę że teraz bardziej jest niezadowolony pewien wafel zaliczacją falstart dziesięciolecia ale co sie spodziewać przecieć to poko :D