Młodzi i bardzo zdolni – zobacz!

6
21.06.2011
Młodzi i bardzo zdolni – zobacz!
Dziś, we wtorek 21 czerwca, uczniowie Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym pokażą swoje prace w CSE „Światowid”.
Wernisaż to okazja, by podsumować mijający rok szkolny i pochwalić się sukcesami. Na przykład Paula Zalewska zajęła trzecie miejsce w 6. Ogólnopolskim Biennale Plakatu „Plakat Młodych” w Bydgoszczy, a rysunek Darii Rucińskiej otrzymał II nagrodę w międzynarodowym konkursie w Rosji.
   W Galerii Nobilis, na II piętrze Światowida, a także w holu na I i II piętrze, będzie można obejrzeć prace powstałe w czasie zajęć z przedmiotów: rysunek, malarstwo, fotografia, rzeźba, podstawy projektowania i kompozycji, reklama wizualna, techniki graficzne – warsztatowe i komputerowe
   Kuratorką wystawy, która potrwa do 18 sierpnia, jest Helena Wojciechowska. Początek o godz. 18. Wstęp jest wolny.
   Zobacz, jak wyglądały przygotowania do wernisażu – materiał Krzysztofa Chaja.
   
   
eswiatowid.pl

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Słychać słychać o Liceum Plastycznym Brawo uczniowie i pedagodzy od niedawna istniejecie a tak czesto pozytywnie/ ba a nawet chwalą Was/ o was pisza życzę sukcesów uczniom i pedagogom
(2011.06.16)

info

0  
  0
pozytyw!
jądruś kiełbasiński (2011.06.16)

info

0  
  0
to so bochomazy
(2011.06.21)

info

0  
  0
to jest szkic wstępny; )
(2011.06.21)

info

0  
  0
Super prace, dzieciaki bardzo pomysłowe GRATULUJĘ:)
(2011.06.21)

info

0  
  0
"Kozaczą"; P
(2011.06.24)

info

0  
  0