Wernisaż to okazja, by podsumować mijający rok szkolny i pochwalić się sukcesami. Na przykład Paula Zalewska zajęła trzecie miejsce w 6. Ogólnopolskim Biennale Plakatu „Plakat Młodych” w Bydgoszczy, a rysunek Darii Rucińskiej otrzymał II nagrodę w międzynarodowym konkursie w Rosji.
W Galerii Nobilis, na II piętrze Światowida, a także w holu na I i II piętrze, będzie można obejrzeć prace powstałe w czasie zajęć z przedmiotów: rysunek, malarstwo, fotografia, rzeźba, podstawy projektowania i kompozycji, reklama wizualna, techniki graficzne – warsztatowe i komputerowe
Kuratorką wystawy, która potrwa do 18 sierpnia, jest Helena Wojciechowska. Początek o godz. 18. Wstęp jest wolny.
Zobacz, jak wyglądały przygotowania do wernisażu – materiał Krzysztofa Chaja.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter