UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Słychać słychać o Liceum Plastycznym Brawo uczniowie i pedagodzy od niedawna istniejecie a tak czesto pozytywnie/ ba a nawet chwalą Was/ o was pisza życzę sukcesów uczniom i pedagogom


Anuluj