UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Słychać słychać o Liceum Plastycznym Brawo uczniowie i pedagodzy od niedawna istniejecie a tak czesto pozytywnie/ ba a nawet chwalą Was/ o was pisza życzę sukcesów uczniom i pedagogom
Słychać słychać o Liceum Plastycznym Brawo uczniowie i pedagodzy od niedawna istniejecie a tak czesto pozytywnie/ ba a nawet chwalą Was/ o was pisza życzę sukcesów uczniom i pedagogom