Letnie kino pod chmurką

28.06.2023
Letnie kino pod chmurką
Fot. Facebook Miasto Elbląg
Urząd Miasta Elbląg zaprasza wszystkich miłośników kina w sobotę (1 lipca), na pierwszy w tym roku seans pod gwiazdami. Tego wieczoru na dużym ekranie zostanie wyemitowany film "Wieloryb".

Start seansu o godz. 21:45. Warto ubrać się cieplej i zabrać ze sobą koce.

Urząd Miasta Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter