Jam session w Krypcie
Marcin Bożek (fot. Klub Krypta)
Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki zaprasza na kolejną jazz jam session do Klubu Krypta. Ponownie będzie można posłuchać improwizacji na temat standardów jazzowych w wykonaniu Aleksandry Mońko-Allen, bardzo żywiołowej pianistki, Marcina Bożka na basie i Kacpra Skolika na perkusji.