Jam session w Krypcie

16.08.2023
Jam session w Krypcie
Marcin Bożek (fot. Klub Krypta)
Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki zaprasza na kolejną jazz jam session do Klubu Krypta. Ponownie będzie można posłuchać improwizacji na temat standardów jazzowych w wykonaniu Aleksandry Mońko-Allen, bardzo żywiołowej pianistki, Marcina Bożka na basie i Kacpra Skolika na perkusji.

Tak dobrany skład zapewni dużo emocji publiczności. Wstęp na jam session jest bezpłatny

 

Klub Krypta, czwartek 17 sierpnia, godz. 19.30

 

Projekt "Jazzowy Elbląg 2023" jest finansowany przez Samorząd Miasta Elbląg.

Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter