Jam session w klubie Krypta
Na zdjęciu: Bartek Krzywda, Grzegorz Sycz i Marcin Bożek w Krypcie w 2022 r., fot. Dominik Żyłowski
Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki zaprasza do Klubu Krypta na kolejne improwizacje jazzowe. Tym razem artyści, jedni z pierwszych uczestników jam session w Krypcie, które miały miejsce już 20 lat temu. Zagrają: Bartek Krzywda na pianinie, Marcin Bożek na basie i Grzegorz Sycz na perkusji.