Podczas Jesieni z Bluesem 2010 w Białymstoku, odbył się pierwszy koncert nowego Harmonijkowego Ataku. Na jednej scenie spotkali się: Bartek Łęczycki, Tomek Kamiński, Michał Kielak i Łukasz Wiśniewski, wsparci krakowskimi muzykami: Piotr Grząślewicz, Aleksander Sroka, Adam Partyka. W projekcie wziął również udział znany doskonale fanom muzyki bluesowej gitarzysta i wokalista Jacek Jaguś (J.J. Band).
Muzyka, jaką ma do zaoferowania taki „dream team” siłą rzeczy nie może ograniczyć się tylko do bluesa. Ideą koncertów promujących wydaną w listopadzie 2011 płytę „Harpcore” jest bowiem pokazanie publiczności, jak wszechstronnym instrumentem może być harmonijka ustna i jak wiele brzmień drzemie w tym niewielkim instrumencie. Każdy z muzyków biorących udział w tym projekcie reprezentuje inny, rozpoznawalny styl. Na koncertach słuchacze mogą się spodziewać ataku ogromną dawką pozytywnej energii i spontaniczności; ataku w pełni zmasowanego i z góry zapowiadającego sukces!
Skład:
Tomek Kamiński (Hardworkers, Sean McMahon) – harmonijka
Michał Kielak – (Kasa Chorych) – harmonijka
Bartosz Łęczycki (Maleńczuk, Waglewski, J.J.Band)) – harmonijka
Łukasz Wiśniewski (Blue Machine, Hard Times) – harmonijka, śpiew
oraz
Jacek Jaguś (J.J.Band) – gitara, śpiew
Piotr Grząślewicz (Blue Machine, Hard Times) – gitara
Adam Partyka (Blue Machine, Cheap Tabacco) – perkusja
Aleksander Sroka (Blue Machine) – bas
Strona Harmonijkowego Ataku:
www.harmonijkowyatak.pl Facebook'owy fanpage:
http://www.facebook.com/HarmonijkowyAtak Singiel promujący płytę „Harpcore”
Bilety na to wydarzenie w cenie 20 zł (przedsprzedaż) oraz 25 zł (w dniu koncertu) nabyć można w klubie Mjazzga.
Więcej na stronach
www.mjazzga.pl oraz
www.facebook.com/klubmjazzga A w następnym tygodniu koncert jazzowego składu KNR Kolektyw oraz rockowego projektu braci Waglewskich - Kim Nowak. Na wszystkie koncerty gorąco zapraszamy!